FİİLİ GEÇMİŞ BİR CÜMLE

İstemsizce kelime oyunu yapıyor beynim. Seni herkesleştirmek yerine herkesi sen sayıyorum artık. Senden öncekiler bile sana özenmiş meğer, Fakat Senin kadar afili gidemediler. Yüreğimin iki büklüm oluşunu nasıl anlatayım şimdi ben ? Oysa sana kimseye kurmadığım cümleler kurdum, yeni bir lügat oldun bana. Yeni bir dilde sevdim seni. 
Aslında insanların kıyaslamalarının kurbanıyız, bir öncekiyle kıyasladılar hep bir birlerini ve buna ayak uyduramadım ben. Rakıyı sek seni tek sevdim inan bana. Tek dublelik aşkı uzata bildiğim kadar uzattım kafamda.
Sallandık inceden, çok zikzak çizerek geldim sana da hiç belli etmedim sana. Bu sefer umut aşığın ekmeği, fakirin değil. Bir kerede biz çalalım biriler inden bir şeyler çok görmesinler. Bukowski pervasızlığıyla yalın ayak gelsem sana ? Yada Nietzsche kadar hiçleştirsem kendimi onun hiçliğe verdiği değer kadar değer versem anlar mısın bunun ne demek olduğunu ? 
Bak bu son cümle “Seni gerçekten sevmiştim” fiili geçmiş bir cümlede anmak seni ne kadar ağır bi’ o kadar hiçliğe teslimiyet şimdi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s