EN İYİ 10 NETFLİX DİZİSİ

Netflix’in kaynaklarını sonuna kadar köklediğimiz bu zor karantina günlerinde izleyebileceğiniz gözden kaçırmış olabileceğiniz dizileri derlemeye çalıştım. Tabi bunların arasında herkesin gecelerce sabahlayıp bitirdiği dizilerde var ama bilmeyenler ve Netflix dünyasına yeni girenler için bunları da eklemek istedim.

Şimdiden iyi seyirler

UNOCTHODOX

UNOCTHODOX DİZİ ÖZETİ

Dizi, Brooklyn’in Williamsburg bölgesindeki ultra-Ortodoks bir toplulukta yetişmiş, Berlin’e giden genç bir kadının, yolunu keşfetme amacının peşinden gitmek için planlanmış bir evlilik ve sıkı sıkıya bağlı inanç topluluğunu geride bırakmasını konu alıyor.

FREUD

FREUD DİZİ ÖZETİ

Viyana, 1886. Genç Sigmund Freud, küresel olarak saygı duyulan ulusal bir figür olmaktan hâlâ çok uzak. Kendine özgü bilinçdışı kavramı ve hipnoz kullanımı alay konusu oluyor ve onu tıp kurumu tarafından dışlanmış görüyor. Sevgili Martha’yla olan nişanı gibi profesyonel itibarı da tehlikededir. Arkadaşı Arthur Schnitzler’e Viyana’nın yüksek sosyetesi ile kokainle dolu gecelerde eşlik ederek dikkatini dağıtıyor. Bu aynı toplum bir dizi gizemli cinayetle sarsıldığında, Freud, suçların arkasındaki beyinleri açığa çıkarmak için kırılgan orta Fleur ve travma geçirmiş savaş gazisi ve polis Alfred Kiss’in yardımını ister. siyasi çevrelerin kademeleri.

The Dark Crystal: Age of Resistance

The Dark Crystal: Age of Resistance Dizi Özeti

Başka bir dünya, başka bir zaman, başka bir çağ. Thra gezegeninin kalbi olan Gerçeğin Kristali, gücünü gezegenin iradesini bükmek ve The Gelfling’e boyun eğdirmek için kullanan zalim ve kurnaz Skeksiler tarafından kontrol ediliyor: Direniş Çağı’nı başlatacak ve efendilerini engelleyecek nazik ve nazik yaratıklar.

RUSSİAN DOLL

RUSSİAN DOLL DİZİ ÖZETİ

Nadia’nın 36. doğum gününde bir arabaya çarptı ve partisinden ayrılırken öldürüldü. Bir anda tekrar yaşıyor ve o gece erken saatlerde doğum günü partisine geri götürülüyor. Birkaç dakika sonra tekrar ölür ve bir kez daha partisine döndüğünde kendini bulur, Nadia durumunun gizemini çözmeye çalışırken akıl sağlığını sorgulamaya başlar.

LUCİFER

LUCİFER DİZİ ÖZETİ

Cehennemdeki somurtkan hayatından sıkılan Lucifer Morningstar, Los Angeles’ta yaşamaya gelir. Oradayken, deneyimleri ve telepatik yetenekleri aracılığıyla insanlığa, insanların en derin arzularını ve düşüncelerini onlardan çıkarmasına yardımcı olur. Gece kulübünde (Lux) bir Dedektifle buluşurken, onu ve Dedektif’i içeren bir çatışma, onu, suçları için insanları hukuk ve adalet yoluyla cezalandırmaya çalışan bir LAPD danışmanı haline getirir.

YOU

YOU DİZİ ÖZETİ

Caroline Kepnes’in aynı adlı çok satan romanından uyarlanan SİZ, “Aşk için ne yapardınız?” Diye soran bir 21. yüzyıl aşk hikayesidir. Harika bir kitapçı yöneticisi, gelecek vadeden bir yazarla yolları kesiştiğinde, cevabı netleşir: herhangi bir şey. En mahrem detayları toplamak ve ona yaklaşmak için interneti ve sosyal medyayı araçları olarak kullanan büyüleyici ve garip bir aşk, yoluna çıkan her engeli – ve kişiyi – sessizce ve stratejik bir şekilde ortadan kaldırdığı için hızla takıntı haline gelir.

NARCOS

NARCOS DİZİ ÖZETİ

Narcos, kokain uyuşturucu kartellerinin dünya çapında büyümesi ve yayılmasıyla ilgili gerçek hayat hikayesini ve kanuni yaptırımların acımasız, kanlı bir çatışmada onlarla doğrudan buluşma çabalarını anlatıyor. Kolombiyalı kötü şöhretli kokain kralı Pablo Escobar (Wagner Moura) ve onu yakalamak ve nihayetinde öldürmek için ABD görevine Kolombiya’ya gönderilen bir DEA ajanı olan Steve Murphy (Holbrook) etrafında toplanıyor.

BOJACK HORSEMAN

BOJACK HORSEMAN DİZİ ÖZETİ

BoJack Horseman, 80’lerin sonlarında ve 90’ların başlarında popüler sitcom “Horsin ‘Around” da başrol oynadıktan sonra, giderek kötüleşen popülaritesi, depresyonu, bağımlılığı ve değer verdiği kişilerle ilişkilerini sürdürmesiyle mücadele ediyor, ancak incinmeyi bırakamıyor gibi görünüyor. hepsi hiciv dolu, kelime oyunlarıyla dolu Hollywood, California’da yaşarken.

BODYGUARD

BODYGUARD DİZİ ÖZETİ

Bodyguard, şu anda Londra Metropolitan Polis Teşkilatı Kraliyet ve Uzman Koruma Şubesi için Uzman Koruma Subayı olarak çalışan kahraman ama değişken bir savaş gazisi olan David Budd’un kurgusal hikayesini anlatıyor. Bud, siyaseti hor gördüğü her şeyi temsil eden hırslı ve güçlü İçişleri Bakanı Julia Montague’yi korumakla görevlendirildiğinde, Budd kendisini görevi ve inançları arasında kalır. Onun güvenliğinden sorumlu, aslında onun en büyük tehdidi mi?

AFTER LİFE

AFTER LİFE DİZİ ÖZETİ

Tony’nin karısı beklenmedik bir şekilde öldükten sonra, iyi adam kişiliği dürtüsel, umursamaz bir tavra dönüşür; eski dünyasını kasıp kavuruyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s