2021 VİZYONA GİRECEK FİLMLER

2021 EĞER PLANLANAN GİBİ GELİŞİR VE CORANA SALGINI PLANLARI BOZMAZSA VİZYONA GİRİCEK FİLMLER ŞU ŞEKİLDE:

CANDY MAN

Sakinlerin hatırlayabildiği kadarıyla , Chicago’nun Cabrini Green mahallesindeki konut projeleri, bir eli kancalı doğaüstü bir katil hakkında ağızdan ağza bir hayalet hikayesiyle terörize edildi, adını beş kez tekrar etmeye cesaret edenler tarafından kolayca çağrıldı. aynaya. Günümüzde, Cabrini kulelerinin sonunun yıkılmasından on yıl sonra, bir görsel sanatçıAnthony McCoy ve Brianna Cartwright adında bir sanat galerisi direktörü olan kız arkadaşı, Cabrini’deki lüks bir çatı katı dairesine taşındı, şimdi tanınmayacak kadar soylu hale getirildi ve yukarı doğru hareket eden Y kuşağı yaşıyor. Anthony’nin resim kariyerinin durma noktasına gelmesiyle, eski bir Cabrini Green ile şans eseri karşılaşma, Anthony’yi Candyman’ın arkasındaki gerçek hikayenin trajik derecede korkunç doğasına maruz bırakır. Şikago sanat dünyasındaki statüsünü korumak için endişeli olan Anthony, stüdyosunda bu ürkütücü ayrıntıları, resimler için taze bir zemin olarak keşfetmeye başlar, bilmeden kendi akıl sağlığını çözen ve korkunç bir viral şiddet dalgasını ortaya çıkaran karmaşık bir geçmişe bir kapı açar.

SHAN CHI AND THE LEGEND OF THE TEN RİNGS

Shang-Chi’ye dayanan bir film fikri 2001’den beri geliştiriliyordu, ancak proje üzerinde ciddi bir çalışmaya Callaham’ın 2018’deki işe alımına dek başlanmadı. Cretton 2019’un başlarında başrolünü Asyalı bir oyuncunun canlandırdığı ilk Marvel filmi olma yolunda hızla ilerleyen filmin projesine katıldı. Filmin adı ve ana oyuncu kadrosu Temmuz ayında açıklandı ve filmin Mandarin (Leung) ve MSE genelinde görünen On Yüzük organizasyonuyla olan bağlantısını ortaya çıkardı. Çekimler Şubat 2020’de Avustralya’da başladı ve COVID-19 pandemisi nedeniyle Mart ayında beklemeye alındı. Yapım Temmuz ayının sonundan Ağustos 2020’nin başlarına kadar devam etti. Los Angeles’ın da başka bir çekim yeri olması bekleniyor.

BLACK ADAM

Shazam!’ın spin-off‘u olan filmde, anti kahraman Black Adam’a odaklanılıyor. Dwayne Johnson’ın Black Adam’ı canlandırdığı filmin yönetmen koltuğunda Jaume Collet-Serra oturuyor.

AVATAR 2

Avatar serisinin 2009 yılında küresel bir fenomen haline gelen devam halkası; bu defa James Cameron’un yaratmış olduğu öykü evreninin hem kökenlerine iniyor hem de sınırlarını genişletmeyi hedefliyor. Filmin başrolleriniyse, ilk filmden aşina olduğumuz Zoe Saldana, Sigourney Weaver ve Sam Worthington üstleniyor.

FAST AND FURİOUS 9

Dominic Toretto’nun artık tek önceliği oğlu Brian’ı korumaktır. Oğlu ve Letty ile birlikte sakin bir yaşam süren Toretto, istese de geçmişinden kurtulamaz. Bu kez geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan Toretto, siber suçlu Cipher ile birlikte çalışan kardeşi Jakob’a karşı savaşmak zorunda kalır. Serinin 9. filmi olan Fast and Furious 9’ın oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Lucas Black, Tyrese Gibson, Lex Elle ve John Cena gibi birçok isim yer alıyor.Dominic Toretto’nun artık tek önceliği oğlu Brian’ı korumaktır. Oğlu ve Letty ile birlikte sakin bir yaşam süren Toretto, istese de geçmişinden kurtulamaz. Bu kez geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan Toretto, siber suçlu Cipher ile birlikte çalışan kardeşi Jakob’a karşı savaşmak zorunda kalır. Serinin 9. filmi olan Fast and Furious 9’ın oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Lucas Black, Tyrese Gibson, Lex Elle ve John Cena gibi birçok isim yer alıyor.

FANTASTİC VEASTS AND WHERE TO FİND THEM 3

Newt Scamander’ın maceralarını konu alan ‘Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar’ serisinin üçüncü bölümü.

MİNİONS 2 – RİSE OF GRU

Gru (Steve Carell), 1970’lerin kalbinde, tüylü saçların ve geniş kot pantolonların arasında, banliyölerde büyüyor. Vicious 6 olarak bilinen süper kötü bir süper grubun hayranı olan Gru, onlara katılacak kadar kötü olmak için bir plan yapar. Şans eseri, sadık takipçileri Minyonlardan kargaşa yaratan bir destek alıyor. Kevin, Stuart, Bob ve Otto – yeni bir Minion spor destekleri ve umutsuz bir memnuniyet ihtiyacı – birlikte, Gru ve ilk yuvalarını kurarken, ilk silahlarını denerken ve ilk görevlerini yaparken becerilerini konuşlandırırlar. Vicious 6, liderleri efsanevi dövüşçü Wild Knuckles’ı (Alan Arkin) devredince Gru, en yeni üyesi olmak için röportaj yapar. İyi gitmez (en azını söylemek gerekirse) ve Gru onları alt edip aniden kendini kötülüğün zirvesinin ölümcül düşmanı bulduktan sonra daha da kötüleşir.

MORBİUS

Nadir görülen bir kan rahatsızlığı nedeniyle tehlikeli bir şekilde hasta olan ve aynı kaderi olan diğerlerini kurtarmaya kararlı olan Dr. Morbius, çaresiz bir kumar oynamaya çalışır. İlk bakışta radikal bir başarı gibi görünen şey, kısa sürede kendisini hastalıktan potansiyel olarak daha kötü bir çare olarak ortaya çıkarır.

SUİCİDE SQUAD 2

Suicide Squad 2 tamamen yeni bir hikaye sunsa da, bunun bir başlangıç filmi gibi olmayacağını, karakter gelişimini uzun uzun işlenmeyeceğini umuyoruz. Rick Flag karakterine hayat veren Joel Kinnaman, verdiği bir röportajda senaryonun gerçekten komik olduğunu, süper kahraman filminden çok bir komedi filminde yer alıyor gibi hissettiğini belirterek filmin yönetmeni James Gunn’ın mizah anlayışını da çok eğlenceli bulduğunu söyledi.

VENOM 2 – LET THERE BE CARNAGE

Venom adı verilen bu organizmanın taşıyıcısı olan Eddie Brock’un hikayesinin anlatıldığı “Venom” filminin 2. devam halkası olan yapımın başrolünü bir kez daha Tom Hardy üstleniyor.

DUNE

Efsanevi ve duygusal olarak yüklü bir kahramanın yolculuğu olan “Dune”, anlayışının ötesinde büyük bir kadere doğmuş, parlak ve yetenekli bir genç adam olan Paul Atreides’in ailesinin geleceğini garanti altına almak için evrendeki en tehlikeli gezegene seyahat etmesi gerektiğini anlatıyor. ve onun insanları. Kötü niyetli güçler, gezegenin münhasıran varoluştaki en değerli kaynağı – insanlığın en büyük potansiyelini açığa çıkarabilecek bir meta – sadece korkularını yenebilenler hayatta kalacaktır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s